ناخدا یکم ضیاء کیانی فرمانده پایگاه پشتیبانی ناوگان شمال:
به گزارش دیار زیتون، به مناسبت ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار فرمانده پایگاه پشتیبانی ناوگان شمال-منجیل با پرسنل درمانگاه دیدار کردند. در این دیدار ناخدا یکم کیانی گفت : واژه پرستار واژه مقدسی است که عظمت ، شکوه و ژرفای آن در وجود پاک بانوی کربلا حضرت زینب (س) تبلوری دوباره می یابد ...
تاریخ مخابره: شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷  |  زمان: ۰۹:۴۹ ق.ظ  | شماره خبر: 18447   

به گزارش دیار زیتون، به مناسبت ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار فرمانده پایگاه پشتیبانی ناوگان شمال-منجیل با پرسنل درمانگاه دیدار کردند.
در این دیدار ناخدا یکم کیانی گفت : واژه پرستار واژه مقدسی است که عظمت ، شکوه و ژرفای آن در وجود پاک بانوی کربلا حضرت زینب (س) تبلوری دوباره می یابد تا در سالروز تولد آن بزرگ پرستار تاریخ ، قدردان جامعه پرستاری وطن عزیزمان باشیم.
وی با اشاره به سختی ها و مشکلات پرستاران افزود: حرفه پرستاری، ترکیب عجیبی است، از یک سو دانش، معرفت، تجربه و مهارت را دارد و از سوی دیگر رحمت، عطوفت، مهربانی و مراقبت را پشتوانه خدمات خود قرار داده است.
فرمانده پایگاه پشتیبانی ناوگان شمال در ادامه بیان کرد :همراهی و ایثار جامعه پرستاری در سال های گذشته به خصوص در دوران مقدس، شاهدی محکم از هدفمندی و تعهد این گروه فریخته می باشد، ارزش و اهمیت کار این قشر زحمتکش وقتی آشکار و نمایان می شود که بدانیم توسعه پایدار بر محور انسان سالم استوار است و امروز جامعه پرستاری مبدل به نیروی عظیمی گشته که مسئولیت پر ارزش خود را با انگیزه های الهی به انجام می رساند.
ناخدایکم کیانی در پایان ضمن سپاس و قدردانی از خدمات صادقانه کادر سختکوش پرستاری، خجسته سالروز ولادت بزرگ پرستار عالم، حضرت زینب کبری (س) و روز پرستار را به پرستاران گرانقدر تبریک و تهنیت گفت و اظهار کرد: امید آن دارم خادمان صبور سلامت در سایه لطف و عنایت حضرت حق و توجهات حضرت ولی عصر (عج) در انجام رسالت بزرگ خویش موفق باشند و چون همیشه خشنود به لبخند و سپاس بیماران و خانواده های آنان باشند.

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

برچسب ها :

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.