سرپرست فرمانداری رودبار خبر داد:
به گزارش دیار زیتون، سرپرست فرمانداری رودبار در نشست سمن ها و انجمن های مردم نهاد این شهرستان اظهار کرد: سمن ها می توانند نقش بسزایی در جامعه ما ایفا کنند و این مهم با معرفی و شناساندن آنها به مردم و جامعه تحقق پیدا می کند. سید جلال سیدمحمدی با اشاره به نقش سمن ...
تاریخ مخابره: سه‌شنبه 19 فوریه 2019  |  زمان: 16:24 ب.ظ  | شماره خبر: 18762   

به گزارش دیار زیتون، سرپرست فرمانداری رودبار در نشست سمن ها و انجمن های مردم نهاد این شهرستان اظهار کرد: سمن ها می توانند نقش بسزایی در جامعه ما ایفا کنند و این مهم با معرفی و شناساندن آنها به مردم و جامعه تحقق پیدا می کند.
سید جلال سیدمحمدی با اشاره به نقش سمن ها در جامعه بیان کرد: سمن ها و انجمن های مردم نهاد بعنوان پتانسیل های بالقوه می توانند یار و یاور دولت در راستای اجرای امور باشند.
وی با تاکید بر بکارگیری موثر از سمن ها افزود: می بایست از ظرفیت سمن ها در بخش های مختلف استفاده نمود.
سرپرست فرمانداری رودبار از فعالیت ۱۴ سمن در این شهرستان خبر داد و اضافه کرد: انتظار می رفت در شهرستانی به وسعت رودبار، تعداد سمن ها از حیث تنوع موضوعی بیشتر باشد که در آینده نیز به آن بیشتر خواهیم پرداخت.
سیدمحمدی با بیان اینکه شهرستان رودبار استعداد خوبی در پذیرش سمن ها در حوزه های مختلف دارد گفت: ما نیازمند توسعه مشارکت مردمی هستیم که این امر با حصور و تشکیل سمن ها محقق می شود.

@diyarzeytoun
@diyarzeytoun

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

برچسب ها :

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.