رئیس منابع طبیعی رودبار خبر داد:
دیار زیتون/ رئیس منابع طبیعی شهرستان رودبار از انتخاب پیمانکار و ادامه اجرای پروژه آبخیزداری رزان بیورزین خبر داد. امیدی در گفتگو با خبرنگار ما اظهتر کرد: با انتخاب پیمانکار پروژه آبخیزداری رزان بیورزین، ادامه اجرای طرح آبخیزداری در بیورزین از سر گرفته می شود.. وی با اشاره به اهمیت سیل بندها و پروزه های ...
تاریخ مخابره: شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸  |  زمان: ۰۴:۵۷ ق.ظ  | شماره خبر: 19136   

دیار زیتون/ رئیس منابع طبیعی شهرستان رودبار از انتخاب پیمانکار و ادامه اجرای پروژه آبخیزداری رزان بیورزین خبر داد.
امیدی در گفتگو با خبرنگار ما اظهتر کرد: با انتخاب پیمانکار پروژه آبخیزداری رزان بیورزین، ادامه اجرای طرح آبخیزداری در بیورزین از سر گرفته می شود..
وی با اشاره به اهمیت سیل بندها و پروزه های آبخیزداری افزود: در اولین اقدام مقرر گردید که پیمانکار نسبت به مرمت رسوب گیر سنگ ملاتی که ترانشه پایین دست جاده جیرنده را تهدید می کند را بازسازی نماید.
رئیس منابع طبیعی رودبار با بیان اینکه رسوب گیر بیورزین در جریان بارش های اخیر از رسوب گذاری بیش از هزار مترمکعب رسوبات شنی به رودخانه شاهرود و پشت سد منجیل جلوگیری نمود. گفت: بدلیل نزدیکی بند رسوب گیر به جاده امکان استخراج مواد معدنی رسوب گذاری شده وجود دارد.
امیدی با بیان اینکه در آینده نزدیک بهره برداری معدن ایجاد شده با اخذ مجور و از طریق قانونی انجام می شود اظهار کرد: قرار است درآمد حاصله صرف عملیات آبخیزداری حوزه های بحرانی رودبار شود.

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

برچسب ها :

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.