فرماندار رودبار:
به گزارش دیار زیتون، محمد صالح ضیایی فرماندار رودبار در نشست جنگلهای هیرکانی با تاکید بر حفظ ذخایر ارزشمند مواهب طبیعی گفت: استفاده از ظرفیت سازمان های مردم نهاد برای مراقبت از جنگلها مؤثر است وی افزود: بارش های سهمگین و جاری شدن سیلابهای اخیر که خسارتهای جانی و مالی در پی داشته است اهمیت ...
تاریخ مخابره: یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸  |  زمان: ۱۶:۵۳ ب.ظ  | شماره خبر: 19143   

به گزارش دیار زیتون، محمد صالح ضیایی فرماندار رودبار در نشست جنگلهای هیرکانی با تاکید بر حفظ ذخایر ارزشمند مواهب طبیعی گفت: استفاده از ظرفیت سازمان های مردم نهاد برای مراقبت از جنگلها مؤثر است
وی افزود: بارش های سهمگین و جاری شدن سیلابهای اخیر که خسارتهای جانی و مالی در پی داشته است اهمیت حفاظت و صیانت از جنگلها را صد چندان کرده است.
فرماندار خاطر نشان کرد: کشور ما که جزء ۱۰ کشور حادثه خیز دنیاست و از ۴۱ نوع بلایای تعریف شده طبیعی ۳۱ مورد مشمول ایران است که ۱۵ مورد آن در استان گیلان رخ می دهد و شهرستان رودبار را هم شامل می شود.
ضیایی گفت: توانمندسازی جوامع محلی و هم افزایی بخشهای دولتی و عمومی با بخش خصوصی و گروه های مردم نهاد برای صیانت و مراقبت و صیانت از جگلها و کاشت درختان و احیاء جنگلها برای کاهش آسیب ناشی از بلایای طبیعی مرتبط با تخریب جنگلها را کاهش می دهد.
وی تصریح کرد: باید قدر مواهب طبیعی خصوصاً جنگلها را که به عنوان یکی از بزرگترین نعمتهای حیات بخش به رود بار ارزانی شده است بیش از پیش بدانیم.

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

برچسب ها :

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.