رئیس محیط‌زیست شهرستان رودبار خبر داد:
دیار زیتون/ رامین حسین زاده درباره خسارت‌های وارده به دام‌های مردم منطقه پاکده رودبار از نصب دوربین برای عکس‌برداری و فیلم‌برداری از حیات‌وحش منطقه خبر داد و اظهار کرد: با نصب دوربین مخصوص عکس‌برداری و فیلم‌برداری، اقدامات کنترلی در خصوص حضور حیوانات درنده سرعت بیشتری خواهد گرفت. وی با اشاره به اهمیت همیاران محیط‌زیست در ...
تاریخ مخابره: یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸  |  زمان: ۱۷:۳۲ ب.ظ  | شماره خبر: 19149   

دیار زیتون/ رامین حسین زاده درباره خسارت‌های وارده به دام‌های مردم منطقه پاکده رودبار از نصب دوربین برای عکس‌برداری و فیلم‌برداری از حیات‌وحش منطقه خبر داد و اظهار کرد: با نصب دوربین مخصوص عکس‌برداری و فیلم‌برداری، اقدامات کنترلی در خصوص حضور حیوانات درنده سرعت بیشتری خواهد گرفت.

وی با اشاره به اهمیت همیاران محیط‌زیست در راستای حفاظت از محیط‌زیست گفت: با عنایت به اعلام علاقه‌مندی وافر اهالی منطقه عمارلو جهت همکاری با محیط‌زیست، به‌زودی کارت همیاران محیط‌زیست برای اهالی صادر می‌شود.

رئیس محیط‌زیست شهرستان رودبار با اشاره به تنوع زیستی منطقه عمارلو تصریح کرد: با توجه به تنوع زیستی منحصربه‌فرد و کم‌نظیر منطقه، نسبت به بررسی کارشناسی و امکان‌سنجی جهت ارائه پیشنهاد مناطق مذکور به‌عنوان شکارممنوع به مراجع بالادستی از سوی اداره شهرستان مورد پیگیری قرار گرفته و پس از بررسی‌های لازم در استان و سازمان در صورت صلاحدید تصمیمات مقتضی اتخاذ می‌شود.

حسین زاده از استقرار پاسگاه محیط‌بانی در جیرنده عمارلو خبر داد و افزود: با توجه به خواسته و علاقه‌مندی مردم منطقه و با حمایت مسؤولان بخش و شهرستان، موضوع استقرار پاسگاه محیط‌بانی در جیرنده مورد استقبال اداره حفاظت محیط‌زیست شهرستان رودبار قرار گرفت و در صورت تصویب بودجه لازم در شهرستان، پیگیری و اجرا می‌شو

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

برچسب ها :

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.