بهرگزارش دیار زیتون؛ فرماندار رودبار به شهرداران و بخشداران در خصوص ارائه برنامه مدون برای ساماندهی پسماند مهلت دو هفته ای داد. محمد صالح ضیایی فرماندار رودبار در نشست کارگروه ساماندهی پسماند این شهرستان، ساماندهی پسماند را بسیار مهم برشمرد وگفت: شهرداران و بخشداران برنامه های مدون خود را برای ساماندهی پسماند تا نیمه اردیبهشت ...
تاریخ مخابره: پنج‌شنبه 18 آوریل 2019  |  زمان: 10:22 ق.ظ  | شماره خبر: 19240   

بهرگزارش دیار زیتون؛ فرماندار رودبار به شهرداران و بخشداران در خصوص ارائه برنامه مدون برای ساماندهی پسماند مهلت دو هفته ای داد.
محمد صالح ضیایی فرماندار رودبار در نشست کارگروه ساماندهی پسماند این شهرستان، ساماندهی پسماند را بسیار مهم برشمرد وگفت: شهرداران و بخشداران برنامه های مدون خود را برای ساماندهی پسماند تا نیمه اردیبهشت به فرمانداری اعلام نمایند.
وی افزود: دستگاههای متولی، به ویژه محیط زیست نسبت به بازدید، سرکشی و نظارت اهتمام بیشتری داشته باشند.
وی همچنین گفت: رودبار شهرستان گردشگر پذیر است و راه اندازی اقامتگاههای بوم گردی نیز گردشگران زیادی را جذب کرده است که ضرور دارد دهیاریها نسبت به نصب سطل های زباله و جمع آوری به موقع آن اقدام نمایند.
فرماندار در پایان تاکید کرد: شهرستان رودبار باید از ظرفیت استانی و ملی در این بخش کمک بگیرد تا اقدامات انجام شده زیرساختی و ماندگار باشد

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

برچسب ها :

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.