دیار زیتون/ فرماندار رودبار در همایش تجلیل از کارگران شهرستان رودبار اظهار کرد: بوسه زدن پیامبر (ص) بر دست کارگر نشان‌دهنده اهمیت و ارزش کارگر است. محمد صالح ضیایی با اشاره به نقش کارگران در عرصه‌های مختلف گفت: نقش کارگران در شکل‌گیری انقلاب اسلامی، هشت سال دفاع مقدس، در به حرکت درآوردن چرخه تولید و ...
تاریخ مخابره: یکشنبه 28 آوریل 2019  |  زمان: 18:13 ب.ظ  | شماره خبر: 19368   

دیار زیتون/ فرماندار رودبار در همایش تجلیل از کارگران شهرستان رودبار اظهار کرد: بوسه زدن پیامبر (ص) بر دست کارگر نشان‌دهنده اهمیت و ارزش کارگر است.

محمد صالح ضیایی با اشاره به نقش کارگران در عرصه‌های مختلف گفت: نقش کارگران در شکل‌گیری انقلاب اسلامی، هشت سال دفاع مقدس، در به حرکت درآوردن چرخه تولید و همچنین رونق بخشی تولید و اقتصاد بسیار اثرگذار است.

وی با اشاره به نام‌گذاری سال به‌عنوان رونق تولید از سوی مقام معظم رهبری افزود: رونق تولید به‌عنوان نقشه راه مشخص‌شده و دولت تمام اهتمامش را در این راستا به کار بسته است.

نماینده عالی دولت در رودبار، اشتغال‌زایی را یکی از معیارهای رسیدن به رونق تولید دانست و تصریح کرد: گردشگری و بوم گردی، صنعت و معدن و کشاورزی سه رویکرد اصلی دولت در حوزه اشتغال‌زایی در شهرستان رودبار است که به جد پیگیری خواهد شد.

ضیایی با تأکید بر تسهیل بخشی امورات تولید در شهرستان بیان کرد: کارگروه رفع موانع تولید در راستای حل مشکلات باید تلاش شبانه‌روزی داشته و سر از پا نشناسند.

وی با بیان اینکه شهرستان رودبار قطب دوم صنعت و قطب اول معدن در استان است، گفت: نگاه مدیران استان نسبت به شهرستان رودبار ویژه باشد و نباید رودبار را حیات خلوت خود ببینند.

فرماندار رودبار با اشاره به اهمیت تعامل کارگر با کارفرما در بهره‌وری و تولید بیشتر، خاطرنشان کرد: کارفرمایان و کارگران در کنار هم‌معنا پیدا می‌کنند و می‌بایست به‌خوبی همدیگر را درک نموده و باهم وحدت رویه در راستای تولید داشته باشند.

ضیایی با تأکید بر حل مشکلات جامعه کارگری، افزود: کارگران صف مقدم و پیشگامان عرصه تولید هستند و می‌طلبد به آن‌ها توجه ویژه صورت گیرد.

وی با بیان اینکه عدم تعامل برخی دستگاه‌ها و ادارات با کارفرمایان قابل‌پذیرش نیست تأکید کرد: برای شتاب گیری عرصه تولید و اشتغال انتظار می‌رود همه دستگاه‌ها و نهادها با کارفرمایان و صاحبان تولید همراهی و تعامل داشته و تمام تلاششان را در تسهیل بخشی امورات تولید بکار گیرند.

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

برچسب ها :

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.