نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی در همایش تجلیل از کارگران اظهار کرد: تشکیل تعاونی توسعه و عمران شهرستان رودبار باید جدیت بیشتری به خود بگیرد و این تعاونی می‌تواند نقطه عطفی در توسعه و پیشرفت شهرستان باشد. منوچهر جمالی با اشاره به تلاش‌ها و ممارست‌های بسیجی گونه مردم افزود: در دوران دفاع مقدس، ...
تاریخ مخابره: یکشنبه 28 آوریل 2019  |  زمان: 18:38 ب.ظ  | شماره خبر: 19374   

نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی در همایش تجلیل از کارگران اظهار کرد: تشکیل تعاونی توسعه و عمران شهرستان رودبار باید جدیت بیشتری به خود بگیرد و این تعاونی می‌تواند نقطه عطفی در توسعه و پیشرفت شهرستان باشد.

منوچهر جمالی با اشاره به تلاش‌ها و ممارست‌های بسیجی گونه مردم افزود: در دوران دفاع مقدس، مردم بسیجی وار وارد عرصه شدند و امروز هم باید در کارزار اقتصادی و تولید مردم به کمک تولیدگران بشتابند.

وی با بیان اینکه امروز شرایط جنگ بسیار جدی شده است گفت: امروز جنگ در خانه ماست و جنگ اقتصادی جنگ بسیار سختی است که همه زندگی افراد تحت تأثیر خود قرار داده است.

نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی، اساس و محور تولید را بر پایه کارگری برشمرد و بیان کرد: همه مردم به‌ویژه کارگران باید تلاششان را در راستای رونق تولید بکار بگیرند.

جمالی با اشاره به سهل‌انگاری‌ها در برخی بخش‌ها بیان کرد: اگر مسؤولی در اداره‌ای کار انجام نداد و کوتاهی کرد نباید آن را به‌پای نظام نوشت بلکه باید با آن به جد برخورد نمود.

وی با تأکید بر ساماندهی ارائه تسهیلات به افراد خاطرنشان کرد: تسهیلات به افرادی که دارای اهلیت و توانمندی هستند پرداخت شود تا نتیجه مطلوب به دست آید.

نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه محیط کارگری در شرایط جنگ قرار دارد گفت: جنگ را کارگران و خانواده‌هایشان اداره می‌کنند لذا می‌طلبد موردتوجه ویژه قرار گیرند.

جمالی با بیان اینکه کارها فقط در حرف خاتمه پیدا نکند اذعان کرد: کاری انجام می‌دهیم وظیفه است و اگر نتوانستیم کاری انجام دهیم باید عذرخواهی کنیم.

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

برچسب ها :

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.