بسم الله قاصم الجبارین ملت مظلوم و بی دفاع فلسطین در طول دوران مبارزه با رژیم غاصب و قلدر اسرائیل در دفاع جانانه از تمامیت ارضی فلسطین با تقدیم شهدای بسیار نشان دادند که این سرزمین مقدس و قبله گاه مسلمین جولانگاه غاصبان از خدا بی خبر نیست. مردم فلسطین با تبعیت از نامگذاری هوشمندانه ...
تاریخ مخابره: چهارشنبه 29 می 2019  |  زمان: 18:46 ب.ظ  | شماره خبر: 19788   

بسم الله قاصم الجبارین

ملت مظلوم و بی دفاع فلسطین در طول دوران مبارزه با رژیم غاصب و قلدر اسرائیل در دفاع جانانه از تمامیت ارضی فلسطین با تقدیم شهدای بسیار نشان دادند که این سرزمین مقدس و قبله گاه مسلمین جولانگاه غاصبان از خدا بی خبر نیست.

مردم فلسطین با تبعیت از نامگذاری هوشمندانه پیر فرزانه، بت شکن زمان، حضرت امام خمینی (ره) و با حمایت مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه ایران ضمن ایستادگی در مقایل رژیم منحوس و قاصب اسرائیل انقلابی به نام انتفاضه و انقلاب سنگ پایگذاری نمودند.

اصحاب رسانه و خبرنگاران همیشه در صحنه شهرستان رودبار ضمن محکوم کردن جنایات رژیم غاصب و جعلی اسرائیل و پیرو فرمایشات گوهربار مقام معظم رهبری در حمایت از مردم مظلوم فلسطین دوشادوش ملت ولایتمدار ایران اسلامی و مردم قدرشناس شهرستان رودبار در راهپیمایی روز قدس شرکت نموده و با غریو ندای الله اکبر و مرگ بر اسرائیل یک بار دیگر حمایت قاطع خود را از جوانان شجاع فلسطین انزجار خود را از دول جنایتکار آمریکا و اسرائیل اعلام نموده و حضور پرشور مردم شهرستان را به جهان مخابره خواهند نمود.

وعده ما راهپیمایی یوم الله روز قدس در سراسر کشور

بسیج رسانه و مدیران پایگاه های خبری و رسانه های مکتوب و مجازی شهرستان رودبار

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

برچسب ها :

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.