به گزارش دیار زیتون امام جمعه شهرستان رودبار در نشست بررسی مشکلات این شهرستان اظهار کرد:️رسم بدی است که کارهای انجام شده مرتب توسط مسئولین گفته می شود ️چرا از مشکلات و درخواست های مردم صحبت نمی کنید؟ حجت الاسلام سیدحسن سیدمحمدی با بیان اینکه شهرستان رودبار محل تفریح مدیران استانی شده است گفت: در ...
تاریخ مخابره: پنج‌شنبه 30 می 2019  |  زمان: 12:41 ب.ظ  | شماره خبر: 19797   

به گزارش دیار زیتون امام جمعه شهرستان رودبار در نشست بررسی مشکلات این شهرستان اظهار کرد:️رسم بدی است که کارهای انجام شده مرتب توسط مسئولین گفته می شود ️چرا از مشکلات و درخواست های مردم صحبت نمی کنید؟
حجت الاسلام سیدحسن سیدمحمدی با بیان اینکه شهرستان رودبار محل تفریح مدیران استانی شده است گفت: در استان گیلان هیچ اراده ای از سوی مسئولین برای توسعه شهرستان رودبار وجود ندارد و مسئولین استانی در سفر به شهرستان رودبار فقط وعده وعید می دهند.
وی با تاکید بر پاسخگویی مسئولین استاتی به مشکلات مردم شهرستان رودبار افزود: مسئولین استانی در توزیع اعتبارات و امکانات ️شهرستان رودبار را به اندازه ۵ شهرستان ببینند و این موضوع را در تصمیم گیری های خود لحاظ کنند.
امام جمعه شهرستان رودبار با اشاره به مشکل آب شرب و کشاورزی این شهرستان بیان کرد: ️چرا همه چیز و امکانات استان گیلان از شهرستان رودبار است اما کشاورزان ما در تب بی آبی بسوزند؟ چرا کسی پاسخگوی مشکلات آب کشاورزی مردم شهرستان نیست؟️تا چه زمانی مردم شهرستان رودبار خسارت راحتی مردم استان گیلان را بدهند؟
سیدمحمدی با تاکید بر توجه بیشتر مدیران استانی نسبت به مشکلات کشاورزان شهرستان، اضافه کرد: با این روش مدیران استانی و استمرار بی مهری ها نسبت شهرستات رودبار، هر روز باید شاهد اضافه شدن مردم به لیست کمیته امداد باشیم.
وی با ابراز گلایه از عدم پاسخگویی مدیران استانی به مشکلات شهرستان رودبار افزود: ️حتما باید در سیل مردم شهرستان رودبار کشته شوند تا مدیران استانی بدادشان برسند؟
امام جمعه شهرستان رودبار با انتقاد از برخی تغییر کاربری ها در شهرستان گفت: ️اگر زمین های کشاورزی مردم تغییر یابد باید فاتح مردم و کشاورزان را خواند علیرعم تاکید استاندار گیلان مبنی بر عدم ارائه مجوز تغییر کاربری ها، متاسفاته در شهرستان رودبار براحتی مجوز تغییر کاربری اراضی کشاورزی داده می شود.
وی با تاکید بر اینکه ️در توزیع اعتبارات و امکانات شهرستان رودبار باید ویژه دیده شود، افزود: ️نتیجه جلسات با مدیران استانی باید مثبت و اثرگذار باشد و این موضوع را مردم لمس کنند.
امام جمعه شهرستان رودبار با اشاره به ساماندهی کشتارهای غیر مجاز در روستاها و مناطق شهرستان بیان کرد: بزودی باید مشکل قصابی های خرد و کوچک در روستاها و مناطق شهرستان حل شود.

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

برچسب ها :

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.