دیار زیتون/فرماندار شهرستان رودبار در نشست بررسی مشکلات این شهرستان اظهار کرد: نگاه مدیران استان به رودبار نگاهی مشتاقانه، مهربانانه و جدی باشد نه فرزندخواندگی محمدصالح ضیایی با اشاره به آسیب های سیل اخیر به بخش کشاورزی شهرستان گفت: سیل اخیر به بخش اعظمی از سردهته های کشاورزی رستم اباد دچار اسیب شده است که ...
تاریخ مخابره: پنج‌شنبه 30 می 2019  |  زمان: 20:11 ب.ظ  | شماره خبر: 19803   

دیار زیتون/فرماندار شهرستان رودبار در نشست بررسی مشکلات این شهرستان اظهار کرد: نگاه مدیران استان به رودبار نگاهی مشتاقانه، مهربانانه و جدی باشد نه فرزندخواندگی
محمدصالح ضیایی با اشاره به آسیب های سیل اخیر به بخش کشاورزی شهرستان گفت: سیل اخیر به بخش اعظمی از سردهته های کشاورزی رستم اباد دچار اسیب شده است که انتظار داریم ظرف یک هفته سردهنه های کشاورزی رستم آباد حل شود.
وی با بیان اینکه در کنار آب هستیم و آب نداریم افزود: انتظار می رود که نگاه استان به رودبار هماتطور باشد که نسبت سایر شهرستان هاست در بخش توزیع اعتبارات و امکانات بین شهرستان ها تبعیص قائل نشوید.
فرماندار رودبار با تاکید بر توسعه باغات زیتون در شهرستان رودبار، اظهار کرد: آبرسانی باغات مادری علی آباد و پنج قرای رودبار علیرغم لوله گذاری، بلاتکلیف مانده که انتظار می رود اقدامات جدی تری در این خصوص صورت گیرد.
ضیایی با تاکید بر اینکه توسعه عدالت در استان یکی باشد گفت: مجتمع پاییزان سالهاست که رها شده است و بسیاری از بازاریان متاثر از آزادراه آسیب دیدند و اکنون یک دهه می شود که بلاتکلیف هستند.
وی با اشاره به مشکلات دیگر در حوزه کشاورزی در شهرستان افزود: عدم ساماندهی راه های بین مزارع در شهرستان یکی دیگر ار معضلات حوزه کشاورزی شهرستان است.
فرماندار رودبار با بیان اینکه زیتون محصول استراتژیک استان و شهرستان رودبار است گفت: زیتون شهرستان رودبار بیش از یک دهه است دچار افت مگس شده و معیشت و اقتصاد باعداران زیتون شهرستان را با چالش روبرو کرده است که انتظار می رود متولی امر نسبت به رفع این موضوع اقدامات جدی تری انجام دهد.
ضیایی با اشاره به پتانسیل دامداری و دامپروری در شهرستان بیان کرد: ۱۱۵ هزار راس دام سبک و ۳۵ هزار دام سنگین در شهرستان داریم که ساماندهی حوزه دامپزشکی و تسهیل در امور خدمات رسانی مورد تاکید است.

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

برچسب ها :

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.