امام جمعه شهرستان رودبار:
. به گزارش دیار زیتون حجت‌الاسلام سید حسن سیدمحمدی در آئین عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته رودبار با تقدیر از حضور پرشور و حماسی مردم این شهرستان در راهپیمایی روز قدس اظهار کرد: حضور پرشور مردم در راهپیمایی روز قدس نشان داد که روزبه‌روز به نابودی رژیم استکبار نزدیک است. وی به پیام‌های اثرگذار ...
تاریخ مخابره: جمعه 31 می 2019  |  زمان: 10:30 ق.ظ  | شماره خبر: 19808   

.

به گزارش دیار زیتون حجت‌الاسلام سید حسن سیدمحمدی در آئین عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته رودبار با تقدیر از حضور پرشور و حماسی مردم این شهرستان در راهپیمایی روز قدس اظهار کرد: حضور پرشور مردم در راهپیمایی روز قدس نشان داد که روزبه‌روز به نابودی رژیم استکبار نزدیک است.

وی به پیام‌های اثرگذار و ارزشمند حضور مردم در راهپیمایی اشاره کرد و گفت: وحدت مردم با دولت، تبعیت از ولایت‌فقیه و رهبری، حمایت از مظلومین جهان، نفرت مردم از رژیم صهیونیستی و روحیه مقاومت و ایستادگی پیام‌های ارزشمند این راهپیمایی بزرگ است.

امام‌جمعه رودبار با تأکید بر آرمان‌ها و ارزش‌ها افزود: باورمندی بر اصول و ارزش‌های اسلامی و اعتقادی سبب شکست دشمن می‌شود.

سیدمحمدی با اشاره به اهمیت نام‌گذاری روز جهانی قدس توسط امام راحل بیان کرد: نام‌گذاری روز قدس دکترین مهم و اثربخش جهان اسلام است.

وی با اشاره به حمایت‌های رهبری، دولت و ملت از سلطه خواهی و مبارزه با دشمنان و تقویت روحیه مقاومت خاطرنشان کرد: دیگر زمان ابرقدرتی، سلطه‌جویی و قلدری دشمنان به پایان رسیده و روزبه‌روز بر وحدت مسلمین افزوده می‌شود.

امام‌جمعه رودبار با اشاره به اولین شهید نهضت امام (ره) از شهرستان رودبار اذعان کرد: شهید سید یونس رودباری سند پرافتخار نظام اسلامی است که باید بیشتر به جوانان و نسل جدید معرفی شود.

سیدمحمدی با بیان اینکه سالیان سال از خدمات محروم بودیم گفت: زلزله سال ۶۹ همه زیرساخت‌های شهرستان رودبار را از بین برد و این محرومیت‌ها از زلزله تاکنون باقی‌مانده است.

وی با تأکید بر همدلی و همراهی بیشتر مسؤولین شهرستان افزود: با همراهی و همدلی مسؤولین، عقب‌ماندگی شهرستان را ریشه‌کن کنیم

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

برچسب ها :

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.