معاون سرمایه گذاری میراث فرهنگی گیلان خبر داد:
سومین جلسه کمیته هماهنگی استانی آب بندان ها با حضور اعضا کمیته تشکیل و با سه طرح اجرای تاسیسات گردشگری در حاشیه آب بندان ها موافقت شد. حسن پور معاون سرمایه گذاری میراث فرهنگی گیلان بیان کرد: پیرو تفاهم نامه منعقد شده بین وزارت میراث فرهنگی و وزارت نیرو برای توسعه گردشگری ‌آبی در خرداد ...
تاریخ مخابره: سه‌شنبه 10 دسامبر 2019  |  زمان: 07:26 ق.ظ  | شماره خبر: 20576   

سومین جلسه کمیته هماهنگی استانی آب بندان ها با حضور اعضا کمیته تشکیل و با سه طرح اجرای تاسیسات گردشگری در حاشیه آب بندان ها موافقت شد.

حسن پور معاون سرمایه گذاری میراث فرهنگی گیلان بیان کرد: پیرو تفاهم نامه منعقد شده بین وزارت میراث فرهنگی و وزارت نیرو برای توسعه گردشگری ‌آبی در خرداد ماه امسال، سومین جلسه هماهنگی استانی آب بندان‌ها به منظور استفاده بهینه از منابع آبی با حضور مدیرعامل آب منطقه ای استان و مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گیلان برگزار و با سه طرح اجرای تاسیسات گردشگری در حاشیه آب بندان های استان موافقت شد.

وی ادامه داد: در طی دو جلسه گذشته تعداد هشت طرح مصوب شده بود که با تصویب سه طرح اخیر در جلسه سوم این تعداد به ۱۱ طرح افزایش یافت که به منظور دریافت مجوزهای لازم اقدامات مورد نیاز در حال انجام است.

حسن پور در پایان افزود: از این تعداد، ۳ طرح در رشت، ۲ طرح در رودبار ، یک طرح در تالش، یک طرح در فومن، ۳ طرح در شفت و یک طرح گردشگری در آستارا اجرا خواهد شد.

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

برچسب ها :

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.