مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه قدس گیلان:
مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه قدس گیلان از ساخت ۸۹۱ واحد مسکن مددجویی توسط سپاه خبر داد و گفت: ۷۹۱ واحد از این خانه‌ها برای مددجویان کمیته‌ امداد و بهزیستی گیلان و مابقی متعلق به سیل‌زدگان گلستانی است. احمد ابراهیمی: عزم سپاه قدس گیلان و گروه‌های جهادی برای خانه‌دار کردن محرومان، نیازمندان و  مددجویان کمیته امداد ...
تاریخ مخابره: چهارشنبه 11 دسامبر 2019  |  زمان: 11:55 ق.ظ  | شماره خبر: 20611   

مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه قدس گیلان از ساخت ۸۹۱ واحد مسکن مددجویی توسط سپاه خبر داد و گفت: ۷۹۱ واحد از این خانه‌ها برای مددجویان کمیته‌ امداد و بهزیستی گیلان و مابقی متعلق به سیل‌زدگان گلستانی است.

احمد ابراهیمی: عزم سپاه قدس گیلان و گروه‌های جهادی برای خانه‌دار کردن محرومان، نیازمندان و  مددجویان کمیته امداد و بهزیستی را مورد تأکید قرار داد و اظهار داشت: طبق برنامه و توافقات انجام شده امسال ساخت ۸۹۱ واحد مسکن محرومان در دستور کار سپاه قدس گیلان قرار گرفته است.

مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه قدس گیلان توافق با کمیته امداد گیلان و اداره کل بهزیستی استان در راستای مشارکت سپاه برای ساخت مسکن محرومان را مورد اشاره قرار داد و عنوان کرد: بر اساس برنامه قرار شده امسال ۷۴۱ واحد مسکن مددجویی کمیته امداد در استان توسط سپاه قدس گیلان ساخته و تحویل محرومان داده شود.

ابراهیمی پیشرفت فیزیکی پروژه‌های ساخت مسکن مددجویان کمیته امداد گیلان را چیزی حدود ۵۵ درصد اعلام کرد و بیان داشت: تمان توان و تلاش ما در مجموعه سپاه قدس گیلان و گروه‌های جهادگر این است که واحدهای اشاره شده به موقع ساخته شود و با تکمیل طرح‌ها تا قبل از پایان سال کلید این خانه‌ها در دست صاحبان آن‌ها قرار گیرد.

سپاه گیلان برای کنترل گرانی‌ها با دستگاه‌های اجرایی همکاری می‌کند
فرمانده سپاه گیلان: انتقال صحیح خاطرات دفاع مقدس ما در مقابل دشمن بیمه می‌کند
سپاه گیلان از تشکیل کارگاه‌های تولید پوشاک با طرح‌های ایرانی و اسلامی حمایت می‌کند

وی با تأکید بر اینکه در ایام مبارک دهه فجر امسال قطعاً تعداد زیادی از خانه‌های مددجویی کمیته امداد توسط سپاه تکمیل شده و به بهره‌برداری می‌رسد تصریح کرد: علاوه بر طرح‌های ساخت منزل مددجویان کمیته امداد، سپاه قدس گیلان امسال کار احداث ۵۰ واحد مسکن متعلق به مددجویان بهزیستی استان را نیز تقبل کرده است.

مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه قدس گیلان تحویل خانه‌های مددجویان بهزیستی استان در موعد مقرر را از برنامه‌های پیش‌روی سپاه عنوان کرد و گفت: با توجه به وقوع سیل در استان گلستان، مسئولیت ساخت ۱۰۰ واحد مسکن مددجویی کمیته امداد و بهزیستی در شهرستان گمیشان نیز بر عهده سپاه قدس گیلان قرار داده شده است.

ابراهیمی پیشرفت فیزیکی طرح‌های ساخت مسکن در منطقه گمیشان را حدود ۵۰ درصد اعلام کرد و با بیان اینکه اتمام این پروژه‌ها تا پیش از فرا رسیدن سال جدید در دستور کار سپاه قدس قرار دارد خاطرنشان کرد: مردم نیکوکار و خیر گیلان همیشه یاریگر محرومان بوده‌اند و امیدواریم در روند ساخت پروژه‌های مسکن هم مشارکت داشته باشند.

وی از مساعدت‌های ویژه فرماندهی سپاه قدس گیلان و جانشین وی جهت رفع مشکلات اعتباری ساخت مسکن محرومان سخن گفت و افزود: برای ساخت پروژه‌های مسکن محرومان فرماندهان پایگاه‌ها، گروه‌های جهادی، مسئولان بسیج سازندگی شهرستان‌‌ها و فرماندهان سپاه نواحی  مشارکت بسیار بالایی داشته‌اند که جای قدردانی دارد.

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

برچسب ها :

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.