‍ 🔶️ایده ای جالب از مدیر آموزش و پرورش شهرستان ساوجبلاغ در برگزاری جلسه مبارزه با ویروس کرونا در فضای باز ◀️به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان ساوجبلاغ:در این جلسه #محمود_پایکاری ،ضمن تاکید بررعایت نکات بهداشتی و دوری از استرس و اضطراب خانواده ها و دانش آموزان و فرهنگیان در خصوص ویروس کرونا ...
تاریخ مخابره: دوشنبه 9 مارس 2020  |  زمان: 08:59 ق.ظ  | شماره خبر: 20841   

🔶️ایده ای جالب از مدیر آموزش و پرورش شهرستان ساوجبلاغ در برگزاری جلسه مبارزه با ویروس کرونا در فضای باز

◀️به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان ساوجبلاغ:در این جلسه #محمود_پایکاری ،ضمن تاکید بررعایت نکات بهداشتی و دوری از استرس و اضطراب خانواده ها و دانش آموزان و فرهنگیان در خصوص ویروس کرونا اظهارداشت: اولویت آموزش و پرورش حفظ سلامت دانش آموزان و فرهنگیان است که باید به آن توجه شود.

◀️مدیر آموزش و پرورش شهرستان ساوجبلاغ از آغاز تولید و ضبط محتوای آموزشی برای دانش‌آموزان خبر داد و افزود: محتواهای تولید شده در سایت همگام بارگذاری میشود تا در منزل از طریق این محتوای آموزشی ،کم آموزی درسی پیش آمده را با کمک خانواده جبران کنند.

◀️وی تصریح کرد: تلاش خواهیم کرد با فعالیت همه نیروهای ستادی آموزش و پرورش در سراسر شهرستان از این بحران عبور کرده و کرونا را شکست دهیم.

◀️گفتنی است: جهت پیشگیری و کنترل شیوع ویروس کرونا و در ادامه اقدامات پیشگیرانه عملیات ضد عفونی کردن سالن ها و اتاق ها، تست تب‌سنجی از کارکنان  جهت بررسی سطح سلامت آنها توسط کارشناسان سلامت ، توقف تمام مسابقات و فعالیت های ورزشی و نیز لغو اردوها و  تشکیل کارگروه تهیه و تولید محتوای آموزشی از  اقدامات انجام شده در این ستاد است.

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

برچسب ها :

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.