بازدید فرماندار رودبار از سردهنه آب کشاورزی کندلات محمد صالح ضیایی فرماندار رودبار با بیان اینکه این سردهنه آب کشاورزی بیش از ۱۰۰ کشاورز روستاهای کندلات، سیاکیش، براگور و شهربیجار را تامین می کند گفت؛ ساماندهی سردهنه کندلات توسط آب منطقه ای و با تامین اعتبار فرمانداری انجام می شود تا مردم عزیز و کشاورزان ...
تاریخ مخابره: سه‌شنبه 28 آوریل 2020  |  زمان: 10:37 ق.ظ  | شماره خبر: 20959   


بازدید فرماندار رودبار از سردهنه آب کشاورزی کندلات
محمد صالح ضیایی فرماندار رودبار با بیان اینکه این سردهنه آب کشاورزی بیش از ۱۰۰ کشاورز روستاهای کندلات، سیاکیش، براگور و شهربیجار را تامین می کند گفت؛ ساماندهی سردهنه کندلات توسط آب منطقه ای و با تامین اعتبار فرمانداری انجام می شود تا مردم عزیز و کشاورزان منطقه دغدغه نداشته باشند.

♦️پ ن : آقای فرماندار لطفا میشه بگید ماسه هایی که اون وسط دپو شده سهم کی میشه یا اجازه برداشتشو کی داره و چند درصد از درآمدش به روستاییا میرسه ؟
♦️آقای فرماندار همونجایی که شما و آقای جهانگرد وایستادین عکس سلفی گرفتین و آقای جهانگرد داره میخنده اره دقیقا همونجاجاییه که چنتا خانوادههای کندلات اشک ریختن و تمام دارییهاشونو قطار زیر گرفته ، یکمی هم به فکر اونام باشید . ای کاش ریل قطار هم ماسه داشت تا در اسرع وقت میومدین و با قهقهه حلش میکردین!

جایی که مردم اشک ریختن حداقل نخندید

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

برچسب ها :

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.