دفتر خدمات الکترونیک قضایی مجتمع نور شهرستان رودبار با حضور، رئیس دادگستری شهرستان رودبار، دادستان ،امام جمعه و جمعی از مقامات و مسئولان این شهرستان افتتاح شد. نادر اکبری رئیس  دادگستری شهرستان رودبار در مراسم افتتاح این دفتر با بیان اینکه مردم فهیم شهرستان رودبار از این پس بدون مراجعه به محاکم قضایی می ...
تاریخ مخابره: چهارشنبه 8 سپتامبر 2021  |  زمان: 18:02 ب.ظ  | شماره خبر: 21700   

 

دفتر خدمات الکترونیک قضایی مجتمع نور شهرستان رودبار با حضور، رئیس دادگستری شهرستان رودبار، دادستان ،امام جمعه و جمعی از مقامات و مسئولان این شهرستان افتتاح شد.

نادر اکبری رئیس  دادگستری شهرستان رودبار در مراسم افتتاح این دفتر با بیان اینکه مردم فهیم شهرستان رودبار از این پس بدون مراجعه به محاکم قضایی می توانند دادخواست قضایی خود را در این دفاتر تنظیم کرده و تقدیم نمایند تصریح کرد: تسهیل امور قضایی و تکریم هر چه بیشتر مراجعین از اهداف تاسیس این دفاتر  می باشد.

اکبری در ادامه با اشاره به سامانه ابلاغ الکترونیک قوه قضائیه اظهار داشت: دفاتر خدمات الکترونیک قضایی وظیفه ثبت نام شهروندان در سامانه ابلاغ الکترونیک را نیز برعهده دارند و مردم عزیز از طریق این سامانه به طور غیرحضوری ابلاغیه ها را دریافت کرده و در جریان روند رسیدگی پرونده قضایی خود قرار می گیرند.

وی همچنین خاطر نشان کرد: پرداخت هزینه دادرسی و سایر هزینه های مربوط به پرونده  نیز در این دفاتر صورت می گیرد.

شایان ذکر است این دفتر با سرمایه بخش خصوصی در نشانی رودبار ، بلواروحدت ،مجتمع  قضایی وحقوقی نور به مدیریت مهدی مسیح زاده شروع به کار کرده است.

تصاویر
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

برچسب ها :

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.