به منظور حمایت از سرمایه گذاران سیاست های تشویقی زیادی را پایه گذاری نموده ایم دکتر شهرام پیراندرخ در گفت وگو با پورتال شهرداری رودبار اظهار کرد : شهر رودبار از یک موقعیت بسیار زیبا و منحصر به فردی در استان گیلان برخوردار است که توجه خاص به شهر و برنامه ریزی جهت بهبود وضعیت ...
تاریخ مخابره: جمعه 11 مارس 2022  |  زمان: 10:23 ق.ظ  | شماره خبر: 21757   

به منظور حمایت از سرمایه گذاران سیاست های تشویقی زیادی را پایه گذاری نموده ایم

دکتر شهرام پیراندرخ در گفت وگو با پورتال شهرداری رودبار اظهار کرد : شهر رودبار از یک موقعیت بسیار زیبا و منحصر به فردی در استان گیلان برخوردار است که توجه خاص به شهر و برنامه ریزی جهت بهبود وضعیت آن از اهداف و برنامه های ما برای رسیدن جایگاه اصلی شهر رودبار خواهد بود.
وی بابیان اینکه توسعه فرهنگی شهرنشینی با مشارکت مردم در اداره امور شهر از ساختارهای زیربنایی و توسعه بشمارمی آِید ، افزود:باید به این مهم توجه می شد لذا شهرداری رودبار با استفاده از ظرفیت ها و پتانسیل های بالقوه واحدهای وابسته به خود مصمم شد تا نسبت به طراحی و اصلاح معابر، زیباسازی فضاهای عمومی شهر ،مبلمان شهری وتوسعه منابع درآمد شهرداری، رفع مشکلات مالی موجود و … زمینه آرامش و رفاه نسبی عموم شهروندان را فراهم سازد.
شهردار رودبار با تاکید بر اینکه موضوع سرمایه گذاری از جمله مباحث مورد توجه شهرداری رودبارمی باشد که تأثیرات شگرف آن بر توسعه و پیشرفت شهرها قابل رویت است ، خاطرنشان کرد : شهرداری رودبار به منظور حمایت از سرمایه گذاری، سیاست های تشویقی زیادی را در این حوزه پایه گذاری کرده و اعمال این سیاست ها با برداشتن موانع موجود از سر راه سرمایه گذاران و سرعت بخشیدن به امور مربوطه امکان پذیرمی شود.
دکتر پیراندرخ تصریح کرد : حمایت از سرمایه گذاران در شهرها علاوه بر کسب درآمد برای سرمایه گذاران باعث توسعه و آبادانی شهرها و اشتغالزایی خواهد شد و شهرداری رودبار نیز دست همه سرمایه گذاران را به گرمی می فشارد و مورد حمایت قرار خواهد داد.
وی ادامه داد :شهرداری رودبار با حمایت اعضای شورای اسلامی شهر و با هدف اجرای فرامین ابلاغی مقام معظم رهبری در زمینه سیاست های تشویقی سرمایه گذاری برنامه های کلانی تدارک دیده و از سرمایه گذاران حمایت ویژه می شود

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

برچسب ها :

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.